Výrazné barvy, intimní dotyky, trefný název a komunikační koncept. Vytvořili jsme identitu nového fondu Proni, který bude pomáhat ženám široko daleko.

Přednosta gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno Vít Weinberger spolu s kolegyní Eliškou Vinklerovou nám přišli představit úžasný projekt. Jednalo se o založení nového nadačního fondu, který by pomáhal zmodernizovat porodnice…

Vendeavour je jedním z našich největších klientů. Spravuje několik společností, kterým pomáhá v jejich růstu. Vendeavour sdružuje především firmy, které jsou ve svém oboru vizionářské a inovativní. Zkrátka se snaží dělat věci jinak — poctivě k zákazníkům a ohleduplně k naší planetě.

Postupně vytváříme pro Vendeavour a firmy s nimi…

Koncept komunikace čejkovického Vinařství Mezi sklepy jde na dřeň, snaží se ukázat to, co je pro vinaře autentické. Na degustačky do sklípků a na vinobraní se jezdí kvůli jedinečné atmosféře, a tu jsme se snažili dostat na viněty.

Samozřejmě, že se nabízelo zabrousit do historie Čejkovic či rodiny, podívat se…

Ten, kdo ví a neví, že ví, spí. Probuďte ho. Ten, kdo neví a ví, že neví, je prostý. Poučte ho. Ten, kdo neví a neví, že neví, je hloupý. Vyhněte se mu. Ten, kdo ví a ví, že ví, je moudrý. Následujte ho.

Každý z nás o něčem sní, živě si představuje a vizualizuje svoji budoucnost a těší se, co mu přinese. Podobně jako to máme na individuální úrovni, má své vyhlídky do budoucna i celá společnost. Přečtěte si, jak vznikal futuristický průvodce pro jednoho z největších dodavatelů softwarových řešení ve střední Evropě.

Protože jinak to ani nejde! Voňavá mýdlárna Naturinka rozkvétá pod novým designem s ilustracemi inspirovanými starými herbáři. Mění své obaly, převléká webovky a přibudou i vizitky, které si zasadíte do květináče. Tak myjte se krásně!

Naturinka je milá a půvabná značka založená paní Barborou Kálnássy. Pro kterou jsou její rodina…

Hledáme grafického designéra a rádi bychom našli někoho, kdo má zkušenosti také s designem webů a případně s UX.

Musíš chtít vytvářet věci, které jsou jiné, na hraně, jsou „trendy“, ale přitom jdou proti proudu. Budeš s námi vytvářet vizuální identity pro různé značky, tvoje práce by se navíc měla…

Jaro ještě ani pořádně nepřišlo a už nám fouká podzim na paty. Hudební festival pořádaný brněnskou filharmonií letos odkazuje na propojení hudby s přírodou. A my jsme již potřetí měli tu čest k němu vytvořit vizuální koncept. Ať tedy fouká!

Každoročně se pod záštitou Filharmonie Brno koná festival klasické hudby…

Věděli jste, že se v Brně vyrábí součásti vesmírných raket a sond? My taky ne. Firma SAB Aerospace funguje v Technologickém parku, kde má i vlastní konstruktérskou „dílnu“. Pro firmu jsme vytvořili nový vizuální styl s návrhem kampaně představující společnost veřejnosti.

SAB Aerospace vyvíjí a vyrábí komponenty pro mezinárodní organizace…

Studio David Geč

Jsme designéři budoucnosti značek. Transformujeme identity. Vytváříme krásu. Zabýváme se strategií a designem značek. www.davidgec.cz

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store